امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 27012
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳ | 3799 بازدید | ارسال توسط :

تمام جوانب پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری برای نسل جوان تبیین شود/ امر به معروف و نهی از منکر باید مدبرانه، عاقلانه و هوشمندانه عملی شود

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه حلقه استادیاران شجره طیبه صالحین سپاه قدس گیلان با تاکید در نظم در زمان اجرای برنامه ها اظهار کرد: انسان باید نظم را در تمام مراحل زندگی خود اعمال کند. وی در ادامه به پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: […]

تمام جوانب پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری برای نسل جوان تبیین شود/ امر به معروف و نهی از منکر باید مدبرانه، عاقلانه و هوشمندانه عملی شود

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه حلقه استادیاران شجره طیبه صالحین سپاه قدس گیلان با تاکید در نظم در زمان اجرای برنامه ها اظهار کرد: انسان باید نظم را در تمام مراحل زندگی خود اعمال کند.
وی در ادامه به پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اگر مبالغه نکنیم، پیام گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب بالاتر از وصیتنامه امام(ره) نباشد کمتر از آن نیست.
امام جمعه رشت با اشاره به جایگاه جوانان در انقلاب اسلامی، بیان کرد: نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی، نقش جوانان در دفاع مقدس و نقش جوانان در پاسداری از انقلاب اسلامی باید برای نسل امروز جامعه تبیین شود.
آیت الله فلاحتی، ۴۰ درصد از جمعیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس دارای سنین ۱۶ تا ۲۰ سال دانست و خاطرنشان کرد: جوانان ۲۱ تا ۲۵ سال ۳۰ درصد از جمعیت رزمندگان در جنگ تحمیلی را تشکیل می دادند و بیان این مطلب برای جوانان امروز ایجاد انگیزه می کند.
وی با بیان اینکه تکرار پیام گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تاثیرگذار است، تصریح کرد: نیاز است ائمه جمعه پیام گام دوم انقلاب را در خطبه های نمازجمعه برای نمازگزاران بخوانند و تبیین کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به آغاز فعالیت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان اشاره کرد و گفت: مردم بدانند با امر به معروف و نهی از منکر می خواهیم امر الهی را در جامعه انجام دهیم و امیدوارم با همکاری ائمه جمعه و مردم به جایگاه خوبی در زمینه فرهنگی برسیم.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه شیوه نامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان در حال عملیاتی شدن است، اظهار کرد: در روش های امر به معروف و نهی از منکر باید مدبرانه، عاقلانه و هوشمندانه عمل شود تا مردم به این باور برسند که دلسوز امت هستیم.

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد