مشاهده مطلب

      ۱۹ خرداد ۱۳۹۷      0             17102      اخبار, فرهنگی و اجتماعی, گزارش تصویری   Print This Post Print This Post
download

گزارش تصویری؛

همراهی کارکنان و اعضای کانون گیلان با کودکان فلسطینی

کارکنان و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، مظلومیت ملت مسلمان فلسطین را در مسیر بازگشت به سرزمین مادری‌شان فریاد زدند.

به گزارش صفیرگیلان ؛ گیلان در روزجهانی قدس امسال نیز هم‌چون سال‌های گذشته شاهد حضور پُرشور مردم روزه‌دار ایران اسلامی در راهپیمایی و  حمایت از ملت ستمدیده فلسطین بود.
به همین مناسبت کارکنان ستادی، مربیان و اعضای کودک و نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری به منظور پاس‌داشت از میراث ماندگار امام خمینی (ره) و هم‌گام با ملت‌های آزاده جهان، با فریاد آزادی‌خواهی مردم، به ویژه کودکان و نوجوانان فلسطینی همراه شدند.
بنا براین گزارش، شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس و هم‌چنین برپایی کارگاه‌های فرهنگی، ادبی و هنری در مسیر راهپیمایی این روز، گوشه‌ای از همبستگی همیشگی مربیان و اعضای مراکز فرهنگی کانون استان گیلان را با کودکان و نوجوانان فلسطینی به تصویر‌کشید.
در همین حال حضور کارکنان ستادی، مربیان و اعضای مراکز شهرستان رشت نیز در اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از رژیم کودک‌کُش صهیونیستی و حامیانش جلوه‌ای دیگر داشت و در این میان ایستگاه فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون با عنوان«همراه با کودکان فلسطین» پذیرای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها شد.
برپایه این گزارش، چهره‌آرایی کودکان و نوجوان، برگزاری کارگاه‌های، خوشنویسی، نقاشی، ادبی معرفی وقایع، ازجمله فعالیت‌های این ایستگاه بود و درپایان نیز مربیان و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دیگر راهپیمایان روزجهانی قدس درحمایت از ملت مظلوم فلسطین همراه‌شدند.

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا