مشاهده مطلب

      ۱۰ مرداد ۱۳۹۷      0             18033      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
73224_orig

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان:

بندر کیاشهر، حلقه مهم گردشگری دریایی محسوب می‌شود/تبدیل چمخاله به نگین گردشگری دریایی شمال کشور

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: بندر کیاشهر از حلقه‌های مهم گردشگری دریایی گیلان محسوب می شود.

 

به گزارش صفیر گیلان، حسین چراغی امروز در بازدید از بنادر گیلان، در خصوص بندرچمخاله و کیاشهر و اظهار کرد: بندر کیاشهر از حلقه‌های مهم در شبکه مارینا و گردشگری دریایی استان گیلان محسوب می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تحویل مجدد بندرکیاشهر توسط سازمان بنادر و دریانوردی، افزود: اقدامات لازم برای تحویل مجدد بندرکیاشهر از اداره کل شیلات در جریان است و پس از تحویل بندر مذکور به سازمان بنادر و دریانوردی، واگذاری بندر کیاشهر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز خواهد شد.

  
تبدیل چمخاله به نگین گردشگری دریایی شمال کشور

چراغی با اشاره به ویژگی های گردشگری بندرکیاشهر خاطرنشان کرد: منطقه توریستی و گردشگری بندرکیاشهر واقع در شرق استان گیلان، جاذبه‌های بی نظیری در راستای گردشگری دریایی دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به ایجاد زیرساخت های گردشگری دریایی در بندرکیاشهر  تصریح کرد: این امر موجب تحرک اقتصادی و خلق فرصت‌های شغلی در منطقه خواهد شد.

وی  اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های گردشگری دریایی در منطقه و سیاست های تبیین شده از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر توسعه صنعت گردشگری دریایی، با برنامه ریزی انجام شده طی چند ماه گذشته و با همکاری معاونت مهندسي و توسعه امور زیربنایی سازمان مراحل مطالعات بندر چمخاله با کاربری تفریحی، گردشگری دریایی و ورزش‌های آبی به اتمام رسید و اقدامات لازم برای برگزاری مناقصه ساخت بندر مذکور بصورت EPC نهایی شده است.

چراغی در ادامه اضافه کرد: آگهی مناقصه عمومی برای انتخاب پیمانکار ساخت بندر چمخاله تا اواسط مرداد امسال منتشر خواهد شد و بعد از طی مراحل قانونی مناقصه، ساخت بندر مذکور آغاز خواهد شد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده
شرکت گاز فومن
22 بهمن فومن
برف راهپیمایی 22 بهمن
t3_1581278251_947126_orig
کودک
photo_2020-02-08_07-21-13برق
11197626-28d6-4493-a9c8-b40a328e4899