مشاهده مطلب

      ۰۴ شهریور ۱۳۹۷      0             18384      اخبار, گزارش تصویری   Print This Post Print This Post
کیابان

فرماندار شهرستان فومن در مراسم بهره برداری از پروژه های هفته دولت ؛

شهید رنجبر یک بسیج دلاور و رزمنده ای چابک بود/۲۵ درصد از راه های روستایی شهرستان فومن فاقد آسفالت

محمود قاسم نژاد با قدردانی از بنیاد مسکن با بیان اینکه حدود ۲۵ درصد از راه های روستایی شهرستان فومن فاقد آسفالت هستند، اظهار کرد: میانگین آسفالت راه‌های روستایی شهرستان بالاتر از استان است.

به گزارش صفیر گیلان؛ با حضور محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن، حجت‌الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت، جمعی از مردم و همچنین روسای ادارات پروژه روکش آسفالت راه روستاهای کیابان، لادمخ، الاسر و ‌مالوان  وپروژه روکش آسفالت راه روستاهای رودپیش و پیرمومن سرا ،  پروژه آسفالت معابر روستای حلقه سر به طول دو کیلومتر ،  پروژه آسفالت معابر روستای نوده به طول یک کیلومتر واجرای طرح هادی (اصلاح معابر و آسفالت شبکه روستایی) گوشلوندان به طول ۶ کیلومتر و با اعتبار ۸۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان فومن در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و همچنین شهیدان بزرگوار روستای نوده به ویژه شهید رنجبر گفت: شهید رنجبر یک بسیج دلاور و رزمنده ای چابک بود. این شهید بزرگوار به عنوان انسانی فروتن و متواضع، از فرماندهان برجسته و شجاع دفاع مقدس بود. از خود گذشتگی و ایثار از فضائل این شهید بزرگوار بود که در راه دفاع از میهن اسلامی، جان خود را فدا کرد.

همچنین محمود قاسم نژاد با تاکید بر افزایش امکانات روستاها اظهار کرد: ایمن سازی جاده و همچنین احداث پل روستا در حال انجام است.

محمود قاسم نژاد با قدردانی از بنیاد مسکن با بیان اینکه حدود ۲۵ درصد از راه های روستایی شهرستان فومن فاقد آسفالت هستند، اظهار کرد: میانگین آسفالت راه‌های روستایی شهرستان بالاتر از استان است.

وی افزود: ۳۵ کیلومتر از آسفالت راه‌های روستایی در هفته دولت امسال به بهره برداری می‌رسد.

قاسم نژاد بر لزوم حل مشکل آب‌رسانی روستایی نیز تاکید کرد و گفت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اعتبارات خوبی در این حوزه در نظر گرفته خواهد شد.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه در ۵ ماهه ابتدایی سال ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حوزه برق هزینه شده است، گفت: بازنگری طرح های هادی روستایی دیگر اقدامات مدنظر است.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا