مشاهده مطلب

      ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             25589      اخبار   Print This Post Print This Post
اشوبی کنگره

معاون توسعه مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد

اولین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده در انزلی به کار خود پایان داد

اولین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده با تقدیر از آثار برگزیده پرستاری کشور در حوزه آموزش به بیمار و خانواده وی، در انزلی به کار خود پایان داد.

به گزارش صفیر گیلان ؛ دکتر محمدتقی آشوبی – معاون توسعه مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دبیر اجرایی کنگره با اشاره به چشم انداز نقشه راهبردی دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر اساس نقشه راهبردی مسیر مشخصی را طی می کند و مقوله ی ارتقای سلامت جامعه، نیز یکی از محورهای نقشه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان محسوب می شود.

دکتر آشوبی  در ادامه ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی و مستمر برگزارکنندگان اولین کنگره ملی آموزش  توانمندسازی بیمار و خانواده یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان اولین دانشگاهی بود که جایگاه مدیریت پرستاری در آن ارتقا یافت.

وی با تاکید بر اینکه  درحال حاضر تمامی برنامه های دانشگاه بر اساس چشم انداز برنامه راهبردی پیش بینی شده، در حال اجرا می باشد، اظهار امیدواری کرد ماموریت های آتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز طبق برنامه راهبردی انجام شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از استقبال ۵۰۰ تن از شرکت کنندگان در اولین کنگره  ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده  اعتلای هرچه بیشتر حوزه پرستاری و پرستاران ایران  اسلامی را خواستار شد.

در ادامه از ۳ تجربه برتر و ۹ رسانه برتر با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

گفتنی است؛ اجرای موسیقی سنتی گروه صومعه و قرائت بیانیه اولین کنکره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده پایان بخش این مراسم بود.

showimage (3)

showimage (3)

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

رزمایش کوه برزن
اجتماع مردم رشت+سلیمانی
دبستان شهدای هدایت پناه فومن+سردار سلیمانی
مردم فومن+سردار سلیمانی
استرالیا اتش سوزی
سردار سلیمانی +کودکان
شهرداری رشت
مصلی رشت سردار سلیمانی
نماز شهید سپهبد سردار قاسمی
مردم رشت راهپیمایی
راهپیمایی فومن
حجت اشرف زاده