مشاهده مطلب

      ۱۶ شهریور ۱۳۹۸      0             29417      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
بلبل ابادی

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:

مانور منطقه ای پدافند غیر عامل، به بهترین شكل، مدیریت و اجرایی شود

چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران ارشد وزارت نیرو در استان گیلان، با محوریت برگزاری مانور منطقه ای پدافند غیر عامل برگزار شد.

به گزارش صفیر گیلان،« عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به برگزاری مانور منطقه ای پدافند غیر عامل در سال جاری به میزبانی صنعت آب و برق گیلان، گفت: چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران ارشد وزارت نیرو در استان گیلان با توجه به اهمیت ویژه این مانور، برگزار می شود و باید با برنامه ریزی درست و دقیق این مانور را به بهترین شکل ممکن، مدیریت و اجرا کنیم.
وی افزود: برگزاری شایسته و مطلوب این مانور، مستلزم همکاری و مشارکت خوب تمام شرکت های صنعت آب و برق استان  می باشد و باید با کار گروهی، بهترین میزبانی را از همکاران عزیزمان که برای اجرای این مانور از استان های دیگر تشریف می آورند، داشته باشیم.
در این جلسه طالبی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، با اشاره به آخرین وضعیت توزیع نیروی برق استان، گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در میانگین کشوری، چهارمین شرکت از نظر تعداد مشترکین و دومین شرکت از نظر طول شبکه فشار ضعیف به ازای هر مشترک در سطح کشور بوده و از نظر تنوع مشترکین، نزدیک به ۷۸ درصد مشترکین را مصارف خانگی تشکیل می دهند که ۴۶ درصد برق مصرفی استان را به خود اختصاص داده اند.
وی افزود: در سال ۹۶، ۹۷ و ۹۸، پیک بار همزمان استان در ۹ مرداد به ترتیب به میزان ۱۲۷۲ ، ۱۵۹۲ و ۱۵۹۴ مگاوات بوده که سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ به میزان  ۲۵/۸ درصد رشد بار ایجاد شد. در پیک امسال نیز ۱۵۲/۴ مگاوات مدیریت بار صورت گرفت که اگر مدیریت فوق اعمال نمی شد، پیک بار همزمان استان گیلان در۹ مرداد سالجاری به ۱۷۴۶/۴ مگاوات می رسید.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص مشکلات این شرکت گفت: یکی از مشکلات شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، فرسودگی شبکه های توزیع می باشد که برای باز سازی شبکه های فرسوده به ۹۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز می باشد.
در ادامه مهجوری، رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق گیلان، طی گزارشی اهم برنامه های مانور منطقه ای پدافند غیر عامل را که با مشارکت استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل،کردستان و زنجان و به میزبانی استان گیلان برگزار خواهد شد را تشریح کردند.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده
شرکت گاز فومن
22 بهمن فومن
برف راهپیمایی 22 بهمن
t3_1581278251_947126_orig
کودک
photo_2020-02-08_07-21-13برق
11197626-28d6-4493-a9c8-b40a328e4899