مشاهده مطلب

      ۰۶ فروردین ۱۳۹۹      0             34788      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
سپاه گیلان عبداله پور

فرمانده سپاه قدس گیلان:

فعالیت ۳۰۰ کارگاه مردمی در زمینه تولید اقلام بهداشتی در گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به فعالیت ۳۰۰ کارگاه مردمی در زمینه تولید اقلام بهداشتی در این استان، گفت: مردم همانند همه صحنه ها پای کار هستند.

به گزارش صفیر گیلان، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک، دستکش و گان سازمان بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به فعالیت‌هایی مردمی و گروه‌های جهادی در زمینه مبارزه با کرونا، اظهار کرد: در استان گیلان شاهد فعالیت چنین کارگاه‌هایی در سطح پایگاه‌های مقاومت و مساجد هستیم.

وی به فعالیت بیش از ۳۰۰ کارگاه مردمی در زمینه تولید ماسک، دستکش و گان و محلول‌های ضدعفونی کننده اشاره کرد و گفت: مجموعه‌های دولتی و خصوصی نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه وضعیت ایران با وجود تحریم‌ها در زمینه کنترل ویروس کرونا از بسیاری از کشورها بهتر است، افزود: مردم ایران در همه صحنه‌ها ویژه در مبارزه با کرونا نیز در میدان و پای کار بودند.

وی با اشاره به نگاه بلند امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در زمینه حل مشکلات توسط خود مردم، تصریح کرد: نمونه این نگاه را می‌توان در کارگاه‌های دانشجویی برای تهیه اقلام بهداشتی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم رعایت بهداشت فردی و پیشگیری از ویروس کرونا، افزود: این بیماری درمان خاصی ندارد لذا مردم باید با رعایت اصول بهداشتی زمینه کنترل این ویروس را فراهم کنند.

وی ادامه داد: همان مردمی که جنگ را اداره کردند و در خانه پشتیبانی جنگ را انجام دادند امروز نیز بهتر از دهه ۶۰ و با تخصص بیشتر در حال حل مشکلات بهداشت درمان کشور هستند.

کد خبر ۴۸۸۵۴۳۹

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده