مشاهده مطلب

      ۰۷ تیر ۱۳۹۹      0             36718      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
o_b52ae651گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان

افزایش ۱۰ درصدی مصرف گاز در گیلان

مشترکین گاز در گیلان در سه ماه اول سال جاری در مجموع بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند.

به گزارش صفیر گیلان؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر مصرف بیش از ۱٫۷ میلیارد مترمکعب گاز در سه ماه اول سال جاری در استان، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بالغ بر ۱۰ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: حوزه نیروگاهی با مصرف بیش از ۸۲۶ میلیون مترمکعب گاز (۴۸ درصد) بیشترین سهم را از مصرف گاز در استان دارا می باشد و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در حدود ۴ درصد رشد داشته است.

مهندس اکبر با بیان اینکه در بهار سال جاری مصرف گاز در بخش خانگی با جهشی ۲۹ درصدی به ۶۲۲ میلیون مترمکعب رسید اظهار داشت: کاهش نسبی دمای بهار امسال در مقایسه با سال گذشته و شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم را می توان از عوامل تاثیرگذار در افزایش مصرف گاز بخش خانگی عنوان نمود.

وی همچنین از مصرف ۲۰۴ میلیون مترمکعب گاز در بخش تجاری و صنعتی و ۷۶ میلیون مترمکعب در بخش حمل و نقل در استان خبر داد و گفت: آمار مصرف بخش تجاری و صنعتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد کاهش یافته و این درحالی است که مصرف گاز در بخش حمل و نقل بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه از برنامه ریزی این شرکت برای تحویل چهار میلیارد و نهصد میلیون مترمکعب گاز تا پایان امسال به حوزه های مختلف مصرف خبر داد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

o_97ecf03f
فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات