مشاهده مطلب

      ۱۲ تیر ۱۳۹۶      0             7255      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
photo_2017-07-03_03-12-55

رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان

توزیع ۱۰۰ کلاه ایمنی بین موتور سواران/آموزش مهمترین عامل کاهش تصادفات است/ تا امروز هیچ گونه افزایش نرخ در تاکسی نداشتیم

سید مرتضی عظیمی با اعلام این خبر که تا امروز بیش از 100 کلاه ایمنی بین موتور سواران توزیع شده افزود:برگزاری چنین دروه های آموزشی می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از شفت؛رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان در جلسه شورای ترافیک این شهر   با اشاره به  اینکه خوشبختانه با انجام برنامه های آموزشی شاهد کاهش تصادفات عابران و موتورسواران در شهرستان شفت هستیم، گفت: با اختصاص اعتبارات لازم تاکنون در پنج روستای بخش مرکزی دوره های آموزشی برگزار شده است.

سید مرتضی عظیمی با اعلام این خبر که تا امروز بیش از ۱۰۰ کلاه ایمنی بین موتور سواران توزیع شده افزود:برگزاری چنین دروه های آموزشی می تواند  بسیار تأثیرگذار باشد.

وی به فوت هفت نفر موتور سوار در تصادفات سال ۹۴ در شهرستان اشاره کرد وگفت : خوشبختانه در سال ۹۵ هیچ تصادف فوتی رخ نداده و آمار امسال نیز تاکنون ازسوی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان  به اجرای طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راه های اصلی اشاره و تصریح کرد؛ با کمک آموزش و پرورش و اعتبارات اختصاص یافته از سوی شهرستان و استان بیش از تعهدات درنظر گرفته شده دوره آموزشی برگزار شده است.

عظیمی با بیان اینکه ایمن سازی ادوات کشاورزی امسال برای نخستین بار با حضور پیمانکاران برگزار شد، تصریح کرد: تردد این ادوات در سطح معابر ایجاد خطر و حادثه کرده و به همین منظور در سطح شهرستان دوره های آموزشی در بخش جیرده، صیقل کومه و پنج روستای تابعه انجام شد.

ایشان با اشاره به اینکه تا امروز هیچ گونه افزایش نرخ در تاکسی نداشتیم، گفت: باید با هرگونه تخلفی در این زمینه برخورد شود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده