مشاهده مطلب

      ۰۱ مهر ۱۳۹۶      0             9738      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
IMG_6907

با حضور سخنگوی دولت دوازدهم

زنگ مهر و مقاومت در مدارس گیلان طنین انداز شد

با حضور سخنگوی دولت دوازدهم، زنگ مهر و مقاومت در مدرسه دخترانه فرزانگان ناحیه دو رشت به صدا درآمد.
به گزارش  صفیر گیلان؛همزمان باسراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در مدارس گیلان طنین انداز شد و هزاران دانش آموز امروز پشت میزهای کلاس در  مدارس  قرار گرفتند.

به گزارش صفیر گیلان به نقل ازروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، محمد باقر نوبخت در آیین گشایش مدارس استان در سال تحصیلی جدید گفت: توسعه به عنوان غایت کشورها از مسیر مدرسه می گذرد و هر کشوری که توسعه یافته تر باشد دارای جایگاه رفیع تری در سطح جهان است.

وی با اشاره به توسعه و ابعاد گوناگون آن افزود: استقلال و امنیت کشور با همراهی همه قشرهای جامعه حاصل می شود و امنیت موهبتی است که باید خودمان آن را کسب کنیم و کالای وارداتی نیست.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه  در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اکنون کشورمان برآمده از ایثار دانش آموزان و جوانان دوران جنگ است و دانش آموزان باید قدر امنیت کشورمان را بیش از پیش بدانند.

نوبخت با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه  کشورهای غربی علیه کشورمان گفت: به یُمن منطق و سیاست های اصولی کشورمان ، حقانیت جمهوری اسلامی ایران در گفتگوهای چندجانبه ثابت شده و آمریکا در دوره رئیس جمهور کنونی در بین کشورهای جهان منزوی شده است.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما با پیگیری ، ممارست و اتکا به توانایی خود می توانید در عرصه های اقتصاد ، علم و فرهنگ به عنوان آینده سازان فردا خدمت کنید.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه سفر خود به گیلان، با حضور در دبیرستان شهید بهشتی ناحیه دو رشت با به صدا زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در نشستی صمیمی با معلمان این مدرسه با نظرات آنان در زمینه های مختلف آشنا شد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده