امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 4 August , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 26 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 39524
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷ | 7148 بازدید | ارسال توسط :

انعقاد تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید. در این برنامه فرماندار محترم شهرستان شفت جناب آقای مهندس موسوی به تبیین پتانسیلهای بلقوه […]

انعقاد تفاهم نامه همکاری کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم وفناوری گیلان با فرمانداری شهرستان شفت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛در راستای تحقق اهداف و رسالت پارک علم و فناوری گیلان درجهت حمایت ، هدایت دانش آموختگان، نوآوران و ایده پردازان و کارافرینان ، تفاهم نامه ای با فرمانداری شهرستان شفت منعقد گردید.

در این برنامه فرماندار محترم شهرستان شفت جناب آقای مهندس موسوی به تبیین پتانسیلهای بلقوه شهرستان و لزوم ایجاد چنین پایگاههای در راهبری جوانان در به ظهور رساندن خلاقیت و نوآوری در این منطقه مطالبی را ایراد نمودند.

در ادامه این نشست آقای دکتر باستی ، سیاست ها و اهداف پارک علم وفناوری گیلان را در توسعه ملی بیان کردند و راهکارهایی برای ایجاد بستر پویا و خلاق در شهرستان ارائه نمودند.

در ادامه این نشست خانم عظیمی در خصوص لزوم ایجاد دفتر کانون شکوفایی خلاقیت جهت رویش خلاقیت و نوآوری گفتمانی را بیان کردند و عنوان شد که پویایی چنین دفاتر سبب چابکی ارتباط جوانان باصنعت خواهد شد و با بهره گیری از پنانسیل بلقوه موجود در شهرستان سبب ایجاد گام های موثر و پایدار در توسعه شهرستان بعمل خواهد آمد و جوانان با ایجاد چنین دفاتری خواهند توانست اندیشه « خواستن ، توانستن است » را محقق سازند

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد