امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 13133
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 08 بهمن 1396 - 19:04 | 2162 بازدید | ارسال توسط :

۳۰درصد شبکه های برق گیلان قدیمی‌اند/ خطر در صورت تداوم بارش برف و باد

صفیر گیلان؛طالبی با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد از شبکه‌های برق گیلان ۳۰سال عمر دارند،خاطر نشان کرد:اغلب این شبکه‌ها در شهرستان رشت واقع شده‌اند،چون شهرستان رشت زودتر از دیگر شهرستانهای استان از نعمت برق برخوردار شد .  مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: ۳۰درصد از شبکه‌های برق گیلان بیش از ۳۰سال عمر دارند و […]

۳۰درصد شبکه های برق گیلان قدیمی‌اند/ خطر در صورت تداوم بارش برف و باد

صفیر گیلان؛طالبی با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد از شبکه‌های برق گیلان ۳۰سال عمر دارند،خاطر نشان کرد:اغلب این شبکه‌ها در شهرستان رشت واقع شده‌اند،چون شهرستان رشت زودتر از دیگر شهرستانهای استان از نعمت برق برخوردار شد .

 مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: ۳۰درصد از شبکه‌های برق گیلان بیش از ۳۰سال عمر دارند و در معرض آسیب ناشی از برف همراه باد خسارت می‌بینند .
جمشید طالبی گفت:برف به خصوص برف همراه با وزش باد به شبکه های برق استان آسیب وارد می‌کند .
وی افزود:شبکه‌های برقی که بیش از ۳۰سال عمر دارند،بیشتر در معرض پارگی و آسیب قرار دارند.
طالبی با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد از شبکه‌های برق گیلان ۳۰سال عمر دارند،خاطر نشان کرد:اغلب این شبکه‌ها در شهرستان رشت واقع شده‌اند،چون شهرستان رشت زودتر از دیگر شهرستانهای استان از نعمت برق برخوردار شد .
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان ادامه داد:در حال حاضر کابل‌های خودنگه‌دار را جایگزین سیم‌های با عمر بالا کرده‌ایم و این کابل ها کمک می‌کنند که از آسیب‌های خطرناک پیشگیری شود .
وی تصریح کرد:تاکنون بارش برف در استان خسارت چندانی به شبکه های وارد نکرده است،اما میزان قطعی آن به محض کسب آمار دقیق اطلاع رسانی خواهد شد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد