امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 36987
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 - 11:53 | 2615 بازدید | ارسال توسط :

دهیاران بازوان اجرایی دولت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست تجلیل از دهیاران نمونه روستاهای شهرستان رشت که  در محل  فرمانداری برگزار شد،  با انتقاد از وضعیت ساخت و ساز در روستاها و تغییر هویت و معماری روستا، اظهار داشت: ما نباید به دنبال آن باشیم که معماری و ظاهر روستاها […]

دهیاران بازوان اجرایی دولت
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست تجلیل از دهیاران نمونه روستاهای شهرستان رشت که  در محل  فرمانداری برگزار شد،  با انتقاد از وضعیت ساخت و ساز در روستاها و تغییر هویت و معماری روستا، اظهار داشت: ما نباید به دنبال آن باشیم که معماری و ظاهر روستاها را مانند شهر انجام دهیم، بلکه باید دقت کنیم در تهیه طرح ها و نظارت بر ساخت وسازها، معماری و هویت اصیل روستا حفظ شود.
وی با اشاره به توانمندی بالای دهیاران و انتظارات اهالی روستا از آنان، بیان داشت: دهیاران مجموعه ای اند که آنقدر توانمند بوده اند که دست اندرکاران ادارات بخشی از وظایف شان را به آنان سپرده اند .
فرماندار شهرستان رشت  با بیان اینکه امکانات و اختیارات دهیاران باید متناسب با وظایف آنان افزایش یابد، تصریح کرد: در جهت ایجاد  توسعه پایدار روستایی باید ابزارها و امکانات لازم در اختیار دهیاران قرار بگیرد.
 فتح اللهی از تشکیل نشست مشورتی دهیاران شهرستان و برگزاری مستمر جلسات آن خبر داد و گفت: فلسفه تشکیل نشست مشورتی دهیاران این است که از هر بخش تعدادی از دهیاران انتخاب شوند، مشکلات مربوط به بخش احصاء و با حضور مدیران ادارات مرتفع شود.
گفتنی است در پایان این نشست از ۲۳ دهیار نمونه شهرستان رشت با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار  و مهندس کوچکی نژاد نماینده شهرستان رشت تجلیل شد.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد