امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 37183
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 25 تیر 1399 - 14:46 | 13903 بازدید | ارسال توسط :

راه اندازی و بهره برداری از سامانه پیامکی ارسال خودکار تاریخ سررسید اقساط دیون کارفرمایان به تامین اجتماعی گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این خصوص اظهار داشت : با توجه به اهمیت تامین منابع بمنظور امکان ارائه تعهدات بموقع و مطلوب به مخاطبین و نظر به اینکه این مجموعه فاقد بودجه دولتی بوده و وصول حق بیمه ها و مطالبات معوق از کارفرمایان ، اصلی ترین منابع […]

راه اندازی و بهره برداری از سامانه پیامکی ارسال خودکار تاریخ سررسید اقساط دیون کارفرمایان به تامین اجتماعی گیلان

ایشان افزود : به همت و ابتکار کارشناسان متخصص در استخدام تامین اجتماعی گیلان در واحد فن آوری اطلاعات ، برنامه نرم افزاری مناسب این امر در راستای ارسال خودکار و سیستمی پیامک طراحی و پس از تست آزمایشی همزمان با هفته تامین اجتماعی راه اندازی و بهره برداری گردید .

علی حسین نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه پیش از این ، فراخوان کارفرمایان برای پرداخت بدهی ها از طریق پیامک ، با فاصله زمانی و درخواست شعب و هماهنگی اخذ شماره های تماس ، بصورت دستی انجام میگرفت ، اظهار داشت : این سامانه و برنامه نرم افزاری بصورت خودکار ۴۸ ساعت قبل از سررسید اقساط بدهی های کارفرمایان را در قالب پیامک با سرشماره ۱۰۰۰۱۴۲۱۳۱ به آنان اطلاع رسانی خواهد کرد .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان اظهار امیدواری نمود : این خدمت که در تاکید بر اصل سه جانبه گرایی و حمایت از واحدهای تولیدی و کارآفرینان گرامی و با هدف کاهش دغدغه های آنها انجام پذیرفته است ، گره گشای این گروه از شرکای سازمان و کاهش فراموشی های احتمالی و مشکلات ناشی از تبدیل به حال شدن بدهی ها گردد .

شایان ذکر است در اولین گام از اجرای این طرح و همزمان با راه اندازی و بهره برداری ، سررسید اقساط کارفرمایان ۱۲ شعبه بزرگ استان آغاز گردید .

خاطر نشان میسازد کارفرمایان گیلانی تا پایان نیمه نخست سال ۹۸ بیش از ۸۳۰ میلیارد تومان به تامین اجتماعی گیلان بدهکار می باشند .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد