امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 36883
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 14 تیر 1399 - 13:10 | 6249 بازدید | ارسال توسط :

شهرداری و دهیاری نهاد هایی خدماتی برخواسته از دل مردم

اختصاصی/صفیر گیلان،نامگذاری روز ۱۴ تیر بعنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها از سوی شورای عالی انقلاب نشان از جایگاه ویژه شهرداری ها در رشد و توسعه حوزه مدیریت شهری و روستایی است. بی شک نقش شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری به […]

شهرداری و دهیاری نهاد هایی خدماتی برخواسته از دل مردم

اختصاصی/صفیر گیلان،نامگذاری روز ۱۴ تیر بعنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها از سوی شورای عالی انقلاب نشان از جایگاه ویژه شهرداری ها در رشد و توسعه حوزه مدیریت شهری و روستایی است.

بی شک نقش شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری به عنوان نهاد خدماتی برخواسته از دل مردم  نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر ظرفیت های خود مردم دنبال میکنند.

خادمین مردم در مجموعه شهرداری ها و دهیاری ها با عزمی جهادی در حال تلاش و فعالیت میباشند تا با ارایه خدمات مطلوب و در خور به مردم باعث ارتقا سطح زندگی و توسعه و آبادانی کشورمان شوند.

اینجانب فرارسیدن ۱۴ تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمامی همکاران پرتلاش و خستگی ناپذیر مدیریت شهری بخصوص کارکنان و پرسنل زحمتکش شهرداری صومعه سرا تبریک عرض نموده و امیدواریم که در پرتو همکاری های متقابل ، خدماتی در شأن شهروندان در عرصه ی توسعه شهری ارایه شود . از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روز افزون برای همه ی خدمتگذاران این عرصه را آرزومندم.

میثم کیانی فرد – سرپرست شهرداری صومعه سرا

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد