امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 37314
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 31 تیر 1399 - 17:39 | 9055 بازدید | ارسال توسط :

عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان گیلان پایان یافت

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر پایان عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان، گفت: این شرکت بعنوان یکی از شرکت های پیش رو در این زمینه توانسته است با رعایت استانداردهای فنی دستورالعمل های ایمنی و بدون کوچکترین حادثه این پروژه را به اتمام برساند. […]

عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان گیلان پایان یافت

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر پایان عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان، گفت: این شرکت بعنوان یکی از شرکت های پیش رو در این زمینه توانسته است با رعایت استانداردهای فنی دستورالعمل های ایمنی و بدون کوچکترین حادثه این پروژه را به اتمام برساند.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: این عملیات از سال ۱۳۸۷ در استان آغاز شد و پس از ۱۲ سال بالغ بر ۴۲۰ شیر حوضچه ای در نقاط مختلف استان به ساقه بلند تغییر یافته است.

مهندس اکبر با اشاره به اهمیت این موضوع برای افزایش سطح امنیت و پایداری جریان گاز استان، اظهار داشت: متاسفانه در سال های گذشته وجود شیرهای حوضچه ای باعث وقوع خسارات مالی و جانی شده بود که بحمدالله این مسئله با تلاش پرسنل و پیمانکاران پرتلاش واحد بهره برداری مرتفع گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه از برنامه ریزی منظم این شرکت برای تعمیر و نگهداشت تاسیسات در استان خبر داد و گفت: این شرکت در فصل گرم سال با اجرای منظم تعمیرات دوره ای وو اصلاح خطوط، پایداری جریان گاز مشترکین را در طول سال بویژه در فصل زمستان تضمین نموده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد