امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 9502
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ | 869 بازدید | ارسال توسط :

نحوه ارایه خدمات و الویت های حوزه سلامت، در شرق گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛نحوه ارایه خدمات و الویت های حوزه سلامت در شرق گیلان ، با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نماینده مردم شهرستان املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولین محلی، مورد بررسی قرار داد. به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ در این حضور، حین […]

نحوه ارایه خدمات و الویت های حوزه سلامت، در شرق گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛نحوه ارایه خدمات و الویت های حوزه سلامت در شرق گیلان ، با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نماینده مردم شهرستان املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولین محلی، مورد بررسی قرار داد.

به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ در این حضور، حین بازدید از مراکز بهداشتی درمانی در شهرستان های املش و رودسر، از بیماران بستری دلجویی شد و  ضمن گفت و گو با پرسنل، روند خدمت رسانی در این مراکز  مورد ارزیابی قرار  گرفت و در خصوص رفع نواقص موجود، دستورات لازم  صادر شد.

بهبود فرایند های موجود، ارتقای خدمات درمانی، استفاده بهینه از منابع دانشگاه، ارتقای رضایتمندی بیماران و پرسنل، مدیریت بهینه فاضلاب بیمارستانی و جایگاه امحای زباله، توسعه فضای فیزیکی اورژانس ها، مرکز بهداشت رودسر و بخش های ویژه و مدیریت منابع انسانی از جمله موارد حایز اهمیت در این بازدید سرزده بود.
در این بازدید فرماندار رودسر، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون درمان و سرپرست روابط عمومی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت رودسر و روسای مراکز بهداشتی و درمانی املش و رودسر نیز حضور داشتند./ن
نظرات کاربران
نظرشما
نام :

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد