مشاهده مطلب

      ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             25782      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
بازارچه

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد گیلان خبر داد:

برپایی ۲۰ غرفه از محصولات مددجویان گیلانی در ماه مبارک رمضان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان گیلان ازبرپایی ۲۰ غرفه از محصولات مددجویان گیلانی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: بازاریابی و فروش محصولات مددجویان یکی از دغدغه‌های این نهاد است که امیدواریم با حمایت مردم و خرید محصولات، وضع معیشتی نیازمندان و مجریان اشغال زایی ارتقاء پیدا کند.

به گزارش صفیر گیلان، حبیب‌اله رضا دوست با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای ارائه محصولات و دستاوردهای مددجویان در قالب نمایشگاه است گفت: توانمندسازی مددجویان تحت حمایت با در اختیار گذاشتن تسهیلات ارزان و همچنین نظارت بر طرح‌های ایجادشده توسط مجریان اشتغال‌زایی از اولویت‌های این نهاد است.

وی بابیان اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان و طی انعقاد تفاهم‌نامه با مدیر شرکت نمایشگاهی، مددجویان محصولات خود را در قالب ۲۰ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی استان به مردم ارائه می‌کنند.

رضا دوست با تأکید بر تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی خاطرنشان کرد: مددجویان کالاهای خود را باقیمت مناسب و به‌طور مستقیم برای بهره‌مندی بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند و انتظار می‌رود تا مردم هم با خرید این محصولات به رونق تولید کمک کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان به نقش و اهمیت اشتغال‌زایی توسط مددجویان این نهاد در فقرزدایی و خودکفایی جامعه اشاره کرد و گفت: بازاریابی و فروش محصولات مددجویان یکی از دغدغه‌های این نهاد است که امیدواریم با حمایت مردم و خرید محصولات، وضع معیشتی نیازمندان و مجریان اشغال زایی ارتقاء پیدا کند.

وی با بیان اینکه محصولات مددجویان شامل خدمات، صنایع‌دستی، حصیربافی، تولید البسه و کالای خواب، گل و گیاه و دیگر مایحتاج زندگی است افزود: این غرفه‌ها تا ۲۲ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی گیلان برای بازدید عموم مردم دایر است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز