مشاهده مطلب

      ۰۳ تیر ۱۳۹۸      0             27563      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
پلیس

فرمانده انتظامي گیلان

رسانه ملی پل ارتباطی ناجا و مردم است

سردار " محمدرضا اسحاقي " رسانه ملي را سنگري واحد دانست و بیان داشت: اقدامات مؤثر صدا و سیما براي فرهنگ‌سازي، اصلاح ناهنجاري‌ها و مبارزه با جنگ نرم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش صفیر گیلان فرمانده انتظامي گیلان در دیدار با مدیرکل صداو سیمای مرکز استان گفت: صدا و سیما سفیر خوبی برای ناجااست و نقش این سازمان در ماموریت‌های پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست.
سردار ” محمدرضا اسحاقي ” در نشست صميمي با مديركل و معاونان صدا و سيماي مركز گيلان، رسانه ملي را سنگري واحد دانست و بیان داشت: اقدامات مؤثر صدا و سیما براي فرهنگ‌سازي، اصلاح ناهنجاري‌ها و مبارزه با جنگ نرم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسیار حائز اهمیت است.
فرمانده ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه صدا و سیما به تنهایی در برابر جنگ نرم دشمنان صف آرایی کرده افزود: رسانه ملی با اینکه در مقاطعی مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد ولی همواره در خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی محور برقراری نظم و امنیت در جامعه است اظهار داشت: بخش اعظمی از ماموریت‌های پلیس در حوزه پیشگیری منوط به همکاری و تعامل نزدیک با صدا و سیما است.
سردار اسحاقی با اشاره به اینکه متأسفانه فضای مجازی به جایی برای شایعه پراکنی و انتشار اکاذیب تبدیل شده است، عنوان کرد: با استفاده مناسب از ظرفیت رسانه‌ها به خصوص رسانه پرطرفدار ملی می‌توان در فرهنگ‌سازی کاربران در فضای مجازی و انتقال پیام‌ها و هشدارهای پلیس به عموم مردم گام‌های مؤثری را برداشت.
اسحاقی گفت: صدا و سیما سفیر خوبی برای ناجا است و نقش این سازمان در ماموریت‌های پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست.

فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: صدا و سیما امروز همگام با نیروهای خدوم انتظامی در خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمنان این نظام مقدس و در جبهه جنگ نرم قرار دارد.
در این نشست ” محمدباقر باقرزاده ” مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز نقش پلیس را در حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار برجسته دانست و افزود: فراهم كردن بستر مناسب براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي مستلزم برقراري امنيت است و شهروندان نيز قطعاً بر اين موضوع واقف هستند.
وی صداو سیما را حامی و پشتیبان نیروی انظامی در تامین امنیت اجتماعی، گسترش آرامش عمومی و افزایش احساس امنیت جامعه معرفی کرد و بیان داشت: مجموعه صدا و سیما با لحاظ مقدورات، مقتضیات و امکانات سازمانی حداکثر حمایت و پشتیبانی را از اقدامات رسانه‌ای پلیس دارد.
گفتنی است در این نشست ضمن گفت و گو در مورد انعقاد قرارداد همکاری مشترک میان دو مجموعه صدا و سیما و نیروی انتظامی و تقویت امنیت مقرهای صدا و سیما، نسبت به تهیه مستند و نمایشنامه‌های رادیویی و تلویزیونی با موضوع امنیت اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز