مشاهده مطلب

      ۱۵ تیر ۱۳۹۹      0             36909      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
نیروی انتظامی شفت

فرمانده انتظامی شفت خبر داد؛

کشف ۱۵۹ فقره سرقت در شفت/، ۷۵ واحد صنفي متخلف پلمب شد

فرمانده انتظامی شفت از کشف 159 فقره سرقت و دستگیری 74 سارق در 3 ماهه گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” در گفت‌وگویی به تشريح اقدامات پليس شهرستان شفت و كشفيات مربوطه در ۳ ماهه گذشته پرداخت.
اين مقام انتظامي با بيان اينكه در ۳ ماه گذشته ۱۵۹ فقره سرقت كشف و ۷۴ سارق دستگير و به مراجع قضائی معرفی شدند افزود: ۱۲ كيلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر در اين مدت كشف شده است.
وی با اشاره به اینکه در اين مدت بيش از ۹۳ تن چوب قاچاق كشف و ۳۵ قاچاقچي دستگير شدند ادامه داد: همچنين در انجام بازديد‌هاي دوره‌اي از اصناف سطح شهرستان شفت، ۷۵ واحد صنفي متخلف با هماهنگي مراجع قضائي پلمب و از ادامه فعاليت آنها جلوگيري شد.
سرهنگ شعبانی تصریح کرد: برابر هماهنگي‌هاي به‌ عمل آمده با مقام قضائي در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشكنان، ۱۲۹ دستگاه موتورسيكلت و ۲۰۸ خودرو به دلايل سرقتي بودن، داشتن دستور قضائي، عدم رعايت قوانين و مقررات، بي‌نظمي در عبور و مرور از جمله تخلفات حادثه‌ساز، حمل كالاي قاچاق و موادمخدر، انجام سرقت و جابجايي اموال مسروقه توقيف شدند.
سرهنگ “عبدالعلی شعبانی در پايان از مردم خواست، با رعايت اصول پيشگيري و جدی گرفتن هشدارهاي پليسی از وقوع سرقت جلوگيري كنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش