مشاهده مطلب

      ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             26148      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
پارسا

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان:

شبکه خبرنگاران و عکاسان بسیج رسانه گیلان راه اندازی می شود

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان گفت: شبکه‌ای ۱۰۰ نفره متشکل از عکاسان و خبرنگاران افتخاری به زودی و با مشارکت خبرگزاری بسیج گیلان در مجموعه بسیج رسانه استان گیلان راه‌اندازی می‌ شود.

به گزارش صفیر گیلان، مهدی پارسا امروز در نخستین نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه گیلان در رشت با اشاره به نقش رسانه ها در تجقق شعار سال اظهار کرد: رسانه ها با گفتمان سازی نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

وی افزود: نباید از کنار سوژه ها ساده بگذریم، زمانی که رهبر انقلاب اسم سال را رونق تولید می گذارند وظیفه ما است که درمورد این موضوع مطالبه عمومی کنیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه یکی از کارهایی که در این حوزه می توان انجام داد کمک به صنعت استان است افزود: این کار در ۲ بعد معرفی واحدهای صنعتی و تولیدی موفق، بزرگ کردن ویژگی های آنها، نجات واحدهای صنعتی و تولیدی ضعیف و راکد و نیمه راکد است.

پارسا تصریح کرد: در راستای انعکاس کامل اخبار و انتشار موضوعات پیرامون فعالیت‌های بسیج در حوزه‌های مختلف، شبکه‌ای ۱۰۰ نفره متشکل از عکاسان و خبرنگاران افتخاری به زودی و با مشارکت خبرگزاری بسیج گیلان در مجموعه بسیج رسانه استان گیلان راه‌اندازی می‌ شود.

وی برگزاری دوره‌های آموزش برای اعضاء جدید شبکه خبرنگاران و عکاسان بسیج را مورد اشاره قرار داد و گفت: جهت عملکرد بهتر و حرفه ‌ای ‌تر این مجموعه، یکسری کلاس‌های آموزش خبرنگاری برای این افراد به صورت هدفمند برگزار می‌ شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان در پایان برگزاری اردوی جهادی ویژه خبرنگاران، بازدید از کارگاه‌های تولیدی، اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی و … را از برنامه های در دستور کار بسیج رسانه استان عنوان کرد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

به گزارش صفیر گیلان؛پس از نصب دوربین تله ای در منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاهمزگی تصاویر و فیلم یک قلاده خرس قهوه ای به همراه دو توله اش در مناطق جنگلی شهرستان شفت ثبت شد.

پ

image_2019_6_15-10_34_19_987_NOn
احمد سر گوراب
فلاحتی، مادر شهید
نماز فومن
نماز فلاحتی
قران محفل
image_2019_6_4-2_7_39_163_92u
رقعی شاعر
شفت
image_2019_5_31-4_41_31_324_6p1
صومعه سرا
فلاحتی استاندار