مشاهده مطلب

      ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             26148      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
پارسا

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان:

شبکه خبرنگاران و عکاسان بسیج رسانه گیلان راه اندازی می شود

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان گفت: شبکه‌ای ۱۰۰ نفره متشکل از عکاسان و خبرنگاران افتخاری به زودی و با مشارکت خبرگزاری بسیج گیلان در مجموعه بسیج رسانه استان گیلان راه‌اندازی می‌ شود.

به گزارش صفیر گیلان، مهدی پارسا امروز در نخستین نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه گیلان در رشت با اشاره به نقش رسانه ها در تجقق شعار سال اظهار کرد: رسانه ها با گفتمان سازی نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

وی افزود: نباید از کنار سوژه ها ساده بگذریم، زمانی که رهبر انقلاب اسم سال را رونق تولید می گذارند وظیفه ما است که درمورد این موضوع مطالبه عمومی کنیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه یکی از کارهایی که در این حوزه می توان انجام داد کمک به صنعت استان است افزود: این کار در ۲ بعد معرفی واحدهای صنعتی و تولیدی موفق، بزرگ کردن ویژگی های آنها، نجات واحدهای صنعتی و تولیدی ضعیف و راکد و نیمه راکد است.

پارسا تصریح کرد: در راستای انعکاس کامل اخبار و انتشار موضوعات پیرامون فعالیت‌های بسیج در حوزه‌های مختلف، شبکه‌ای ۱۰۰ نفره متشکل از عکاسان و خبرنگاران افتخاری به زودی و با مشارکت خبرگزاری بسیج گیلان در مجموعه بسیج رسانه استان گیلان راه‌اندازی می‌ شود.

وی برگزاری دوره‌های آموزش برای اعضاء جدید شبکه خبرنگاران و عکاسان بسیج را مورد اشاره قرار داد و گفت: جهت عملکرد بهتر و حرفه ‌ای ‌تر این مجموعه، یکسری کلاس‌های آموزش خبرنگاری برای این افراد به صورت هدفمند برگزار می‌ شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان در پایان برگزاری اردوی جهادی ویژه خبرنگاران، بازدید از کارگاه‌های تولیدی، اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی و … را از برنامه های در دستور کار بسیج رسانه استان عنوان کرد.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

ایت الله فلاحتی
image_2019_8_5-11_14_38_644_ULJ
قلعه رودخان تنهایی
فرماندار کارخانه پوشش
ییلاقات ویسرود
امید زاده
image_2019_7_28-3_4_46_150_Lbv
image_2019_7_27-2_17_31_170_jKN
image_2019_7_8-8_16_13_907_nPA
IMG_4664
بسیج رسانه
معارفه فاضل یا