مشاهده مطلب

      ۲۵ مرداد ۱۳۹۸      0             28726      اخبار   Print This Post Print This Post
4_16-30-25-1024x427

در همایش استانی "تبیین گام دوم انقلاب دردانشگاه آزاد اسلامی رشت،

مقاومت،تنها زبان مبارزه با گرگ های کراوات زده انسان کش/خروج آمریکا از شورای حقوق بشر، خروج از سازمان فرهنگ یونسکو/تولید ملی هویت اقتصاد ملی است

کارشناس ارشد مسائل اقتصادی با تاکید بر مورد هدف قرار گرفتن پول ملی افزود: بانک مرکزی وظیفه حفظ ارزش پول ملی را دارد و برخی به اسم اضافه کردن ارز با شعار صادرات اجازه دادند دشمن پول ملی را هدف قرار دهد.

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه آمریکا با ادعای ابرقدرت بودن در مقابل ملت ایران زمینگیر شده است گفت: مقاومت بهترین و کم هزینه ترین راه در مقابل همه فشارها است اگرچه خیلی ها نظریه سازش یا مذاکره را پیشنهاد می‌دهند اما انتهای آن نابودی است.
سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در همایش استانی تبیین گام دوم انقلاب در پیشبرد مقاومت اسلامی در رشت با بیان اینکه بر همه واجب است که بیانیه گام دوم رهبر انقلاب را مورد توجه ویژه قرار دهند اظهار داشت: اگر میخواهیم پاسدار این انقلاب باشیم باید به بیانیه گام دوم عمل و توجه کنیم زیرا بی‌توجهی به آن سبب بروز انحراف می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در طول چهل سال انقلاب اسلامی عنوان داشت: اکنون انقلاب اسلامی الگویی برای کشورهای مظلوم و محروم‌ است.

مقاومت،تنها زبان مبارزه با گرگ های کراوات زده انسان کش

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم تلاش در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی تصریح کرد: مردم ایران صفحه جدیدی از تاریخ بشریت را رقم می‌زنند که دیگر ظلمی علیه هیچ مظلومی نباشد.

وی با اعلام اینکه آمریکا با ادعای ابرقدرت بودن در مقابل ملت ایران زمینگیر شده اذعان داشت: مقاومت بهترین و کم هزینه ترین راه در مقابل همه فشارها است اگرچه خیلی ها نظریه سازش یا مذاکره را پیشنهاد می‌دهند اما انتهای آن نابودی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه تصریح کرد: گرگ‌های کراوات زده در کشتن انسان ها و از بین بردن منابع هیچ قیدی ندارند و فقط زبان مقاومت به آنها می‌فهماند که دوره ظلم به ملت ها گذشته است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره نتایج به دو مسیر مقاومت و سازش در آینده ابراز کرد: بیانیه گام دوم انقلاب به درس گرفتن از گذشته تاکید دارد و به ما درس مقاومت است.

عبدالله پور با بیان اینکه دوری از مواضع انقلابی سرعت پیشرفت را می‌کاهد گفت: دشمنان ما تماما حیله و نیرنگ هستند و نمیتوان با آن ها از راه مذاکره وارد شد؛ راه ما در بیانیه گام دوم است چنانچه درست تبیین شود به موفقیت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه باید دولت جوانان حزب اللهی به کار آمده و مشکل را حل کنند افزود: ما با ادم های لیبرالی که هیچ اعتقادی به انقلاب ندارند و فقط میخواهند از فرصت‌ها سوءاستفاده کنند نمیتوانم کنار بیاییم زیرا راه سعادت در حضور نیروهای انقلابی در همه عرصه های قدرت است.

خروج آمریکا از شورای حقوق بشر، خروج از سازمان فرهنگ یونسکو

سید هادی سید افقهی صبح امروز در همایش استانی “تبیین گام دوم انقلاب در پیشبرد مقاومت اسلامی” در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه طبق صحبت ترامپ کشور آمریکا در منطقه غرب آسیا هفت تریلیون دلار هزینه کرده اظهار کرد: تمام طرح های آمریکایی ها در منطقه با شکست مواجه شده است.
وی افزود: دشمن دارای تنوع رسانه ای اقتصادی و سیاسی در منطقه است وما در مقابل آنها دارای حقانیت، استقامت و پایداری ملت هستیم.

استاد دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل منطقه با بیان اینکه اولین عنصر پیروزی و پایداری حقانیت اس گفت:: آمریکا با تمام دنیا دشمن است و این را در سه سطح بین المللی، غرب آسیا و با ما در زمان رقابت با کلینتون به عنوان شعار آمریکا اول، بیان کرد.

استاد دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل منطقه با اشاره به اینکه شعار آمریکا اول درواقع اعلام جنگ علیه کل دنیا تبیین شد ابراز کرد: خروج آمریکا از شورای حقوق بشر، خروج از سازمان فرهنگ یونسکو، خروج از واقعه زیست محیطی، خروج از معامله منع گسترش های میان برد والستیک هسته ای، تهدید به خروج از معامله دادگاه های کیفری، خروج از پیمان بین المللی تجارت اسلحه‌، خروج از کنوانسیون مهاجرت سازمان ملل و خروج از پیمان تجارت از نشانه های دشمنی آمریکا با تمام جهان است.

کارشناس ارشد مسائل منطقه با اشاره‌ به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو و اعلام قدس به عنوان پایتخت یکپارچه اسرائیل، الحاق سرزمین‌های اشغالی و ارتفاعات جولان سوریه به رژیم صهیونیستی، طرح معامله قرن برای نابودی فلسطین توسط آمریکا در منطقه غرب آسیا ادامه داد: قطع کمکهای آمریکا به آژانس کمک به آوارگان فلسطینی و عادی سازی روابط اسرائیل و اعراب نیز از دیگر اقدامات آمریکا است.

وی با بیان اینکه آمریکا مرتب مانور میزند و حضور نطامی دارد اذعان کرد: سه مرکز شامل کاخ سفید، کنگره آمریکا و اتاق هیات اندیشه ورزی علیه ایران برنامه ریزی میکنند و همچنین آمریکا با حضور سیاسی یک منظومه سیاسی، دینی_رسانه ای در منطقه ایجاد کرده اند.

افقهی با اشاره به تجزیه کشورهای منطقه بر اساس دین و مذهب، نژاد و قومیت و ۵هدف گذاری آمریکا برای تحقق خاورمیانه بزرگ گفت: آمریکا با ۷تریلیون هزینه در منطقه شکست خورده است‌.

افقهی با اشاره به به فعالیت هایی چون خروج آمریکا از برجام، تشدید تحریم علیه ایران، تحمیل دوازده شرط برای بازگشت به میز مذاکره، به راه انداختن جنگ روانی، جنگ مذاکره، جنگ نفتکش ها و جنگ اقتصادی علیه آمریکا علیه ایران ادامه داد: تروریست خواندن سپاه پاسداران، تخریب در داخل ایران از طریق جاسوسان، تجاوز پهپاد غول پیکر آرکیوفور(RQ4) به حریم هوایی ایران و سرنگونی آن از دیگر اقدامات آمریکا علیه ایران است‌.

استاد دانشگاه با بیان اینکه آمریکا دو فضاسازی بین المللی علیه ما شامل کنفرانس ورشو وکنفرانس امنیتی مونیخ شکل داده افزود: رهبر انقلاب اخیرا این زمان را دوران افول آمریکا میدانند و هم اکنون برخی در حال بررسی پروژه هایی از قبیل علت افول آمریکا هستند.

کارشناس ارشد مسائل منطقه با تاکید بر سه پیش فرض جنگ، مذاکره و ایستادگی در برابر تحریم‌ها برای مواجهه با آمریکا گفت: بحث مذاکره شبهه انگیز و بحث مقاومت درست است پس عقلا و حکما مقاومت را انتخاب میکنیم که هزینه کمتری دارد.

وی در ادامه برآورد توان ایران (نظامی، سیاسی، حقوقی و اقتصادی)،نفوذ استراتژیک ایران در جغرافیای مقاومت (سوریه، لبنان، فلسطین و عراق)، همکاری ایران و کشورهای عضو و غیرعضو در برجام (روسیه، چین، هندوستان، ترکیه، اتحادیه اروپا و …) را از راهبردهای ایران در مقابل آمریکا معرفی کرد.

تولید ملی هویت اقتصاد ملی است

محمد خوش چهره، استاد دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل اقتصادی در همایش استانی “تبیین گام دوم انقلاب در پیشبرد مقاومت اسلامی” در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه تشکیل جمهوری اسلامی در مقطعی بود که جنگ دو قطبی و شعار نه شرقی،‌نه غربی جمهور اسلامی پررنگ بود اظهار کرد: در شرایط سخت و بحرانی ایرانی با منابع حیاتی خدادادی شکل گرفت و دائما دشمنان علیه آن فتنه انگیزی می کنند.

کارشناس ارشد مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه در برجام شام دوطیف افراد ذوق زده و نگران هستیم ادامه داد: من اعتقاد دارم شروع یک مذاکره مدیریت شده در چهارچوب خاص برای شناخت چهره آمریکا خوب است تا همگان بدانند دشمن تمامیت خواه است همانطور که مرحله قبل غیر قابل اعتماد بودن دشمن آشکار شد.
استاد دانشگاه دستاورد برجام را مشخص شدن غیرقابل اعتماد بودن آمریکا دانست و بیان کرد: یک بازار ۸۰ میلیونی با منابع فراوان هستیم اما ۹۵درصد روغن نباتی، ۵۰درصد برنج، میوه و چای که امکان تولید در داخل دارند وارداتی است پس اینکه ذوق زده شویم و برجام را راه نجات بدانیم اشتباه است.

وی با اشاره به رکود سنگین مسکن با بیان اینکه این اقتصاد رشد نرخ حداقل پایدار میتواند داشته باشد ابراز کرد: مبحث رکود مسکن ارتباطی به برجام ندارد و به بخش اشتغال ساز جامعه مرتبط است.
خوش چهره با اشاره به کودتای نوژه و جنگ تحمیلی توسط صدام با بیان اینکه مردم‌ مسائل را حل کردند گفت: نظام جمهوری اسلامی‌ از ابتدا خود را مستقل خواند و بر اساس اصول پایه ای خود شکل گرفت.

خوش چهره با تاکید بر معضل بیکاری و رفع موانع از راه تولید ملی برای حل مشکل اشتغال بیان کرد: هویت اقتصاد ملی همان تولیدملی است، اگر تولید ملی و در پی آن ارزش پولی بیشتر شود درآمد ملی که سهم مردم است بالا میرود.

کارشناس ارشد مسائل اقتصادی با بیان اینکه دولت ها ۹۵ درصد درآمد مالیاتی دارند و به این دلیل موانع راه تولید را برمیدارند تا درآمد خود را تامین کنند ادامه داد: در ایران بخش زیادی از درآمد از فروش نفت خام و تنها زیر ۳۰درصد درآمد مالیاتی دارد و اقتصادی که بیشتر درآمد آن از خام فروشی نفت شکل گرفته یک اقتصاد آسیب پذیر است‌.

استاد دانشگاه با اشاره به سه نقطه ضعف عدم درک صحیح نسبت به عرصه جهانی، عدم باور نسبت به مخاطرات، و عدم‌ وجود شخص کننده کار اذعان کرد: در مجلس و دولت ریشه ها را تحلیل نمیکنند و زود نسخه مینویسند اما در عمل راه حل های ارائه شده تشدید کننده می شوند.

وی ادامه داد: ۳کانون فساد جدی شامل ارز، نظام بانکی و زمین خواری جامعه را ملتهب کرده و علاوه بر جنگ اقتصادی در تهاجمات فرهنگی نیز قرار داریم، کشور نه با آزمون و خطا بلکه با تدبیر و عقل و حرکت میکند.

خوش چهره با بیان اینکه دشمن در اقتصاد دو حوزه تولید ملی به تبع آن معاش ملی و دو نظام تصمیم گیری و سیاست گداری چون دولت، مجلس و تصمیم گیران کشور را مورد هدف قرارداده تصریح کرد: در ذهن مدیران استراتژیک راه نجات کشور رل مناطق آزاد خواندند اما
من مخالف هستم.

وی با اشاره به حرکت یک جریان سازمان یافته و جنگ اقتصادی خاطرنشان کرد: آمریکا مار مسیر است و ما باید در مسیر از پادزهر استفاده کنیم اگرچه مت جز خوشبینان هستم و معتقدم اگر ماشین اقتصاد با رانندگی نظام، تصممیم گیرا و دولت، عینک خود را تصحیح کند این اقتصاد میتواند شیب بالا بگیرد و اگر چه کاهش ها به سرعت جبران نمی شود اما وضع بهبود می یابد.

کارشناس ارشد مسائل اقتصادی با تاکید بر مورد هدف قرار گرفتن پول ملی افزود: بانک مرکزی وظیفه حفظ ارزش پول ملی را دارد و برخی به اسم اضافه کردن ارز با شعار صادرات اجازه دادند دشمن پول ملی را هدف قرار دهد.

استاد دانشگاه ادامه داد: اگر مجلس فرد اهل مجلس نداشته باشد و افراد منفعت‌طلب و وام دار در آن حضور یابند از این مجلس اصلاح بیرون نمی‌آید، قوه قضاییه نیز با تأخیر وارد شد و در پیشگیری ضعیف عمل کرد اما اکنون خوب کار می‌کند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده